W piątek 8 czerwca Starszaki wzięły udział w Pikniku ekologiczno - sportowym w Borkowie Kościelnym. Podczas pikniku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ,,Bocian w obiektywie". I miejsce w kategorii ,,Przedszkola" zajął Oliwer Marciniak, a III miejsce - Olga Rososińska. Następnie Starszaki wzięły udział w Biegu Krasnala. Po części sportowej przyszła pora na atrakcje i poczęstunek. Dla małych smakoszy nie mogło zabraknąć waty cukrowej, zaś dla wielbicieli innych smaków był chleb ze smalcem i ogórkiem. Dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków cieszyła się wystawa zwierząt egzotycznych. Dzieci mogły dotknąć kameleona, jaszczurkę, węża i trzeba przyznać, że znalazło się wielu odważnych, którzy zdecydowali się skorzystać z tej okazji.